GTF faktor

Sladidlo DiaChrom obsahuje GTF faktor

I díky němu je DiaChrom unikátním sladidlem na českém trhu

 

Jedná se o speciální biochemicky vysoce aktivní komplex a účinnou složkou tohoto glukózotolerančního faktoru je trojmocný chróm. Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.
K čemu je GTF faktor?

GTF faktor je jednou z rozhodujích podmínek pro úspěšný přenos glukózy z krve do buněk, který zjednodušeně probíhá takto: inzulin se přilepí na povrch buňky, pomyslně odemkne receptor a tím otevře kanály v buněčné stěně pro rychlejší vstup glukózy dovnitř. Teprve když glukóza vstoupí dovnitř buňky, může být přeměňována. A proto, aby se inzulin mohl k povrchu buňky připojit, musí být splněny určité podmínky. Jednou z nich je nutná přítomnost GTF faktoru, který sladidlo DiaChrom obsahuje a pomáhá tak diabetikům zachovávat normální hladinu glukózy v krvi.Kolik GTF faktoru je pro tento účinek třeba?

V přepočtu minimálně 6 µg chrómu denně. To jsou 4 tablety sladidla DiaChrom a tolik stačí pro aktivaci mechanismů zajišťující normální hladinu glukózy. Trojmocný chróm, který je účinnou složkou GTF faktoru, má samozřejmě i maximální povolenou denní dávku - 200 µg. Toto množství odpovídá 133 tabletám nebo 220 g sypkého DiaChromu.

Důležitá je ale také maximální denní dávka použité sladící složky, která může být nižší než 133 tablet nebo 220 g sladidla v závislosti na vaší váze. Pokud svou váhu znáte, můžete si zjistit přijatelný denní příjem DiaChromu pro vaši osobu na těchto stránkách.Jaké je přesné složení GTF faktoru?

Neřekneme :) Jedná se přísně střežené firemní know-how. Pokud máte o náš jedinečný GTF faktor a jeho účinky zájem, můžete si koupit sladidlo DiaChrom ;-)Sladidlo DiaChrom má také několik výhod, které dokáží nejvíce ocenit diabetici. Více si o nich můžete přečíst v částech GTF faktor, DiaChrom a diabetici nebo ve srovnání jednotlivých druhů DiaChromu