Hubnutí s DiaChromem

Hubnutí = snížení energetického příjmu

Slazení DiaChromem = snížený energetický příjem

 

10 %. O tolik je ideální snížit energetický příjem, když chceme zhubnout. Otázka je, kde těch 10 % ubrat a odpověď je slazení nápojů. Cukr, který si přidáme do kávy nebo do čaje, případně cukr ve slazených vodách, je totiž bohatý zdroj energie ukládaný v těle hlavně jako tuk.

DiaChrom je naopak velmi chudý zdroj energie - obsahuje jí o 95 % méně než cukr, ale chuť je přitom naprosto stejná! Takže člověk může vesele hubnout i se "slazeným" kafíčkem v ruce, protože 4 tablety DiaChromu sladí jako 4 kostky cukru, jen ta energetická hodnota je enormě nižší.

Samozřejmě se ale neobejdete bez nějaké mírné pohybové aktivity. DiaChrom vám totiž umí zajistit jen pohodové snížení energetického příjmu. Výdej energie zatím zůstává na vás :)


 
 

Dá se příjem omezit ještě víc?

Pokud vás tato myšlenka napadla, abyste zhubli rychleji, doporučujeme vám od podobných plánů upustit. Snížit příjem energie o 10 % je totiž považováno za ideální zatímco snížení o 20 % za rizikové. U 20 % se například může s velkou pravděpodobností dostavit nechvalně známý jo-jo efekt. Jestli chcete do cíle dorazit rychle a nebezpečně, nebo pomaleji ale jistě, si už musíte zodpovědět sami. My vám nabízíme pohodlný prostředek cestování ;-)

Snížení o 10 % funguje, pokud je váš současný energetický příjem na doporučené hodnotě. Pokud denně zkonzumujete 12 000 kJ a snížíte svůj příjem o 1 200 kJ, bude výsledný efekt nula, pokud byste měli sníst 9 000 kJ a příjem snížit na 8 100 kJ ;-)

V případě, že jste diabetik a slazení jste už omezili, nemusíte zoufat. Pořád existuje prostor pro omezení cukrů v jídlech. Sypké formy DiaChromu vám totiž umožňují péct i vařit sladká jídla bez cukru. Pokud sypký DiaChrom už používáte, můžete nám napsat vaše zkušenosti. Pokud ještě ne, můžete se inspirovat u našich vyzkoušených receptů pro diabetiky, které už sladidlo DiaChrom používají.

Pokud vás zajímá hubnutí více, doporučujeme vám stránky věnované hubnutí www.kerbet.cz

Podrobné srovnání kalorických hodnot u jednotlivých druhů DiaChromu, recepty pro diabetiky a informace o dalších výhodách sladidel na vás čekají na odkazech o řádek níž :)