Použití sladidla DiaChrom

Sladidlo DiaChrom má bohaté možnosti využití

Za ně vděčí rozmanitosti svých forem a sladících složek

 

Sypký DiaChrom

Díky tomu, že DiaChrom je možné zakoupit i v sypké formě, odpadá nutnost pracně a obtížně drtit jednotlivé tablety tím, co má člověk zrovna po ruce. Naopak je možné si okamžitě a pohodlně nabrat dokonalý prášek lžící.

Tablety zase umožňují rychlé a přesné dávkování bez nutnosti vážit množství přidávaného sladidla DiaChrom. Například i díky tomu, že jedna tableta sladí stejně jako jedna velká kostka cukru.

DiaChrom 600 tablet

DiaChrom 80 tablet

Pokud vás zajímá použití, které zde není uvedeno, neváhejte nás kontaktovat :)


 
 
Slazení nápojů
Káva, čaj, limonáda a řada dalších nápojů jen čeká, až si je osladíte DiaChromem. Nejlépe se k tomu hodí DiaChrom ve formě tablet a to bez ohledu na sladící složku.


"Na slazení nápojů můžete použít DiaChrom s aspartamem, DiaChrom se sukralózou, DiaChrom se steviolglykosidy."

Můžete použít i sypký DiaChrom. My vám doporučujeme tablety. Poměr množství sladidla a míry oslazení totiž hraje ve prospěch tablet i vaší kapsy 💰.
Pečení
DiaChrom je ideální sladidlo na pečení. Ze všech vyráběných druhů DiaChromu má nejlepší vlastnosti sypký DiaChrom se sukralózou.


"Sypký DiaChrom se sukralózou je nejlepší sladidlo na pečení."

Další vyráběný DiaChrom v sypké formě je DiaChrom s aspartamem. Aspartam bohužel v kombinaci s jedlou sodou nebo práškem do pečiva a současného působení vyšších teplot může ztrácet sladkost. Sypký DiaChrom se sukralózou je možné kombinovat s jedlou sodou i s práškem do pečiva a vyšší teploty ponechávají sladkost beze změny. Proto se jedná v případě pečení o jasnou volbu.
Zavařování
S DiaChromem můžete zavařovat hrušky, jablka, třešně, višně, švestky, broskve, meruňky papriky, okurky, čalamády, zelí, řepu a tak dále a tak dále... Praktičtější jsou pro toto použití tablety - umožňují snadné, rychlé a přesné dávkování.


"DiaChrom je vhodný i k zavařování."

Ulehčete si počítání "Kolik cukru jsme do té zavařovačky vlastně před půl rokem dali?". Jednoduše na zavařování nepoužívejte cukr ale sladidlo DiaChrom. I jako diabetik tak můžete sobě a své rodině nabídnout domácí zavařeniny 100% bez cukru.
Tím to ale nekončí!
Marmelády, palačinky, krémy, omáčky, saláty, pudinky, marinády, dresinky, zálivky, karbanátky, vafle, chleba, ledová tříšť... a ani tím to nekončí. DiaChrom má zkrátka tak bohaté využití, že není možné je zde vyjmenovat všechny. Recepty pro diabetiky vám ale nabídneme bez problému.


"Vyzkoušené recepty pro diabetiky najdete přímo na našich stránkách :)"

Máte vlastní ověřený recept pro diabetiky? Pošlete nám ho! Zástupy diabetiků po celé ČR Vám budou vděčné ;-)