Výhody sladidel
Sladidla dokáží nahradit cukr
Tím dokáží eleminovat i negativní stránky cukru
 

Cukr skvěle chutná a není to náhoda. Lidské tělo ho totiž potřebuje například jako zdroj glukózy, která je nezbytná pro správné fungování mozku a červených krvinek. Nadměrná konzumace cukru ale škodí a pokud se nechcete vzdát sladkého, je vhodné nadměrnou konzumaci cukrů nahradit přiměřenou konzumací sladidel a získat tím určité výhody.Výhody sladidel


✅ Nepřiberete
Sladidlo DiaChrom totiž oproti cukru obsahuje o 95 % méně energie, která se může uložit v těle a zvýšit tak váhu.

✅ Zlepšují chuť jídel
S pomocí sladidel můžete podpořit konzumaci jídel, která odpovídají zásadám zdravé výživy, ale nejsou příliš chutná :)

✅ Sladidla nezpůsobují zubní kaz
Cukry v kombinaci s bakteriemi mohou poškodit zubní sklovinu a vést k zubnímu kazu. Sladidla tento kaz na kráse nemají a vy je můžete konzumovat bez obav o svůj chrup :)

✅ Sladidel si můžete dopřát víc než cukru
Hranice nadměrné konzumace je mnohonásobně vyšší než u cukru - takže míra sladké chuti, kterou je možné si dopřát je mnohem vyšší než u cukru. Takže je možné denně zkonzumovat třeba i "144 kostek cukru" (1 tableta sladidla DiaChrom totiž sladí stejně jako 1 kostka cukru) a to bez obav z nadváhy nebo zubních kazů.

✅ Bezpečnost Ve společnosti existují mnohé předsudky, podle kterých jsou sladidla nebezpečná pro zdraví. Jsou to jen mýty. Náhradní sladidla procházejí pečlivým testováním úřadem pro bezpečnost potravin. Používání sladidel je bezpečné, protože je regulováno přísnou legislativou.

Sladidlo DiaChrom má také několik výhod, které dokáží nejvíce ocenit diabetici. Více si o nich můžete přečíst v částech GTF faktor, DiaChrom a diabetici nebo ve srovnání jednotlivých druhů DiaChromu